TWITTER FACEBOOK
| | | |

Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Mevzuat Desteği

Yüksek öğrenim öğrencileri, artık güncel mevzuatı ve hukuki gelişmeleri MİARGEM ve MTS ile anında takip edebilecek. (01.11.2018 - 22:09)

MİARGEM olarak içerik desteğini sağladığımız Mevzuat Takip Sistemine ait www.mevzuattakip.com.tr üzerinden başlattığımız bir uygulama ile yüksek öğrenim (ön lisans, lisans, yüksek lisans) öğrencilerine yönelik olarak, mevzuattaki değişiklikleri kolayca takip edebilmeleri için bir kampanya başlatılmıştır.

Sosyal sorumluluk üyeliği adı verilen uygulama ile yükseköğrenim öğrencileri, www.mevzuattakip.com.tr adresinde bulunan kategorilerden branşlarına veya ilgi alanlarına uygun olan kategorilerden birine, çok düşük bir ücretle üye olabileceklerdir. Bu şekilde bir kategoriye üye olanlar, aynı zamanda Diğer Mahalli İdareler Mevzuatı kategorisini de beraberinde kullanabileceklerdir. Bu şekilde üye olanlar, üye oldukları ana kategori veya kategorilerin alt kategorilerinin tamamına erişim imkanına sahip olacaklardır. Bu üyelikler, kategorideki her türlü veriye ulaşabilecekler, sadece soru sorma imkanına sahip olmayacaklardır. (Ancak sorulmuş sorulara ve o soruların cevaplarına erişme hakkına sahip olacaklardır.)

Öğrenciler bu imkandan sadece bir öğretim yılı yararlanabilmekte, takip eden öğrenim yıllarında yararlanabilmeleri için üyeliklerini yenilemeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mevzuat Takip Sistemi içeriği ve diğer Üyelik türleri için lütfen tıklayınız.

İletişim:

MTS Portföy Yöneticisi: Sevgi ASLAN / 03124738423-24