TWITTER FACEBOOK
| | | |

Her Şartta Sizinleyiz

Covid-19 Sürecinde de İletişimi Kesintisiz Sürdürüyoruz (04.05.2020 - 14:46)

Dünyada ve ülkemizde yaşanan covid-19 salgınıyla mücadele çerçevesinde, tedbirlerin başladığı ilk günden bu yana alınan önlemlere destek olmak, ekibimizin ve ailelerinin sağlıklarını da korumak amacıyla uzaktan çalışma modeline geçen Mevzuat Takip Sistemi; üyeleriyle ve mahalli idarecilerle etkili iletişimine kesintisiz devam ediyor.

Bu çerçevede çağrı merkezimize ulaşan herkesle görüşme sağlıyor, internet sitemiz ve sosyal medya sayfalarımızla süreçle ilgili tüm gelişmeleri onlara aktarmaya azami gayret gösteriyoruz.

Bunun yanında karşılaştıkları sorunlara bazen telefonla, bazen mail yoluyla, bazen de sistem üzerinden sordukları sorulara çözümler üretiyor; sordukları sorulara ise anında cevap veriyoruz.

Mahalli idareleri ilgilendiren konular ve mevzuatla ilgili soru sormak için; www.mevzuattakip.com.tr adresinden üye girişi yaparak Profil Sayfalarındaki Soru Sor butonunu kullanabilirsiniz. (Üye olmayanlar, bizimle iletişime geçebilirler.)

Bu etkileşimin kesintisiz devamını sağlamak amacıyla iletişim kanallarımızı sizinle bir kez daha paylaşmayı uygun görüyoruz:

İnternet Sayfamız: www.miargem.org.tr

Mail Adresimiz: miargem@miargem.org.tr

Telefon Numaramız: 0 312 473 84 24

Faks Numaramız: 0 312 473 84 29

WhatsApp Hattımız: 0 505 679 10 14 (WhatsApp hattımızdan iletişime geçmek isteyenlerin, gönderdikleri mesajda Kurum, Birim, Görev Unvanı ve Ad Soyad bilgilerini tereddüte yer vermeyecek şekilde belirtmeleri şarttır. Aramalara cevap verilmemektedir.)

Sosyal Medya Adreslerimiz:

https://twitter.com/miargem

https://www.facebook.com/miargem/

https://www.instagram.com/miargem/

https://www.linkedin.com/in/miargem/