TWITTER FACEBOOK
| | | |

Eğitim Seminerimizle Farkındalık Yaratacağız...

Halil MEMİŞ: "Kişilikli, özgün, kamu hizmeti anlayışını ön planda tutan, disiplinli ve ihtiyaca cevap veren eğitimlerimize başlıyoruz." (27.09.2017 - 01:24)

Mahalli İdareler Araştırma ve Geliştirme Merkezi, kadrosunun tecrübesi ile eğitim seminerlerine başlıyor. Bunlardan birincisini ise 23-27 Ekim 2017 tarihinde Antalya'da gerçekleştirecek.

Eğitim Semineri ile ilgili açıklama yapan MİARGEM Başkanı Halil Memiş, yürüttükleri eğitim seminerlerinin, daha önce katılanların da bildiği üzere MİARGEM eğitim seminerleri bir klasiktir, farklı ve ayrıcalıklıdır dedi.

Eğitim seminerlerinin son zamanlarda amacına hizmet etmeyecek şekle dönüştüğünü, bu şekliyle farklı bir algı yaratıldığını, yaratılan bu algının iyiniyetli bir şekilde bu seminerlere katılan Mahalli İdarelerimizin atanmış ve seçilmiş yetkilileri ve görevlilerine yapılan en büyük haksızlık olduğunu dile getirdi.

Memiş; "Biz MİARGEM olarak, yetişmiş kadrolarımızla yaptığımız analizler ve araştırmalara göre seminer konularını belirliyoruz, tecrübeli kadromuzla da eğitimlerimizi icra ediyoruz. Yapacağımız eğitim seminerlerine, Mahalli İdarecilerimizin katkı vereceğine olan inancımızla ve onların teşvikleriyle eğitim seminerlerimize yeniden başladık. Biz, mahalli idarecilerimizle bir bütün olarak farkındalık yaratacağımıza inanıyoruz. Mahalli idarecilerimizi, eğitim seminerimize katılmaya, yürüttüğümüz faaliyetlerde bizlerle birlikte yol yürümeye davet ediyorum." şeklinde konuştu.

EĞİTİM SEMİNERİNİN DETAYLARI 

Eğitim Konuları:

- Kamu İhale Mevzuatı Genel Esaslar, Görev, Yetki ve Sorumluluklar

- Kamu Mali Mevzuatı Genel Esaslar, Görev, Yetki ve Sorumluluklar

- Personel Mevzuatı (Memur, İşçi ve Sözleşmeli Personel İle İlgili Önemli Konular / Belediye, İl Özel İdareleri, Mahalli İdare Birlikleri veSulama Birlikleri açısından)

Eğitim Semineri Tarih ve Yeri:

23 - 27 Ekim 2017; Antalya Belek SPICE HOTEL & SPA (5 gündüz, 4 gece Herşey Dahil Konaklama)

Eğitim Seminerimize Konuşmacı Olarak Katılacaklar:

İçişleri Bakanlığı Başkontrolörü Sayın Osman Can YENİCE,
İçişleri Bakanlığı Başkontrolörü Sayın Gazi SERT,
İçişleri Bakanlığı E. Başkontrolörü Sayın Halil MEMİŞ

Önemli Hatırlatma:

1- Eğitim Seminerimizde, beraberinizde getireceğiniz ve bilgi almak istediğiniz dosyalarınızla ve ilgili belgelerle birlikte Eğitimcilerimizle ikili görüşmeler ve değerlendirmeler yapabilecek, sorunlarınıza çözümler üretebileceksiniz.

2- Mevzuat Takip Sistemi (MTS) Abonesi olanlar ile Abone olacak olanlar için İNDİRİM uygulanacaktır. İndirim şartlarını görüşmek için lütfen arayınız.

BAŞVURU DÖKÜMANI

SEMİNER DUYURUSU.pdf (162 KB)
KATILIM SARTLARI.doc (450 KB)
BASVURU FORMU.doc (454 KB)